Meble pokojowe, komody

Meble pokojowe

Istotą każdego wnętrza są właściwie dobrane meble. Pokój dzienny zmienił na przestrzeni czasów swoje zastosowanie. Obecnie to serce domu, najczęściej przestrzeń otwarta, w której spędzamy większość swojego dnia. To tutaj często jemy śniadanie, pracujemy, wypoczywamy i bawimy się z dziećmi. Pokój dzienny musi sprostać naszym potrzebom i spełniać wiele funkcji. Jego wystrój, charakter i aranżacja są odzwierciedleniem gustu i osobowości właściciela. Dobór odpowiednich mebli do pokoju dziennego jest niezwykle ważny i powinien zawierać niezbędne elementy zapewniające jego funkcjonalność.

Meblościanki

Kiedy potrzebujesz dodatkowej przestrzeni do przechowywania lub nie masz pomysłu jak zaaranżować przestrzeń, meblościanka zrobi to za Ciebie. Łączy w sobie wszystkie produkty w jednym. Właściwie przez nas zaprojektowana pomoże Ci cieszyć się niepowtarzalnym i funkcjonalnym wnętrzem. Dzięki dodatkowym elementom jak przeszklenia, czy oświetlenie ledowe nada wnętrzu niebanalny charakter.

Komody

To nieodzowna część funkcjonalnego wnętrza, uniwersalny element każdej aranżacji. Nie sposób wyobrazić sobie wnętrze, w którym mogłoby zabraknąć komody. Szuflady pozwalają na segregację rzeczy i nie dopuszczają do bałaganu i chaosu. Produkowane przez nas komody są niezawodne, praktyczne i nowoczesne. Dostępne są zarówno komody stojące, z podświetleniem ledowym, jak i komody wiszące, do bardziej nowoczesnych wnętrz.

Szafki RTV

Pomogą zagospodarować miejsce wokół telewizora, tworząc kącik multimedialny w Twoim domu. W naszej ofercie znajdują się szafki pod telewizor minimalistyczne jak i spełniające funkcje dodatkowej komody.

Wszystkie produkowane meble do pokoju dziennego mogą zostać wykonane na wymiar i personalizowane według życzenia klienta. Posiadamy w ofercie zarówno meble lakierowane, jak i zamykane na cichy domyk.