Jakie łóżko wybrać do spania?

Dobre łóżko do spania to bardzo ważny element naszej sypialni. W końcu 1/3 życia spędzamy śpiąc, więc komfort jest niezwykle ważny i na ten wybór należy poświęcić więcej czasu. Dobre łóżko, to zdrowy sen i ogólna kondycja naszego organizmu. Decydując się na wybór łóżka do sypialni należy wziąć pod uwagę nie tylko technologię w jakiej został wykonany materac, ale również trwałość materiałów wykonania samego łóżka oraz jego stelaża. Źle dobrany lub wykonany stelaż może doprowadzić do deformacji naszego materaca. Nie mnie ważna jest wysokość łóżka do spania. Wyższe oznacza znacznie lepszy komfort użytkowania, szczególnie dla osób cierpiących na ból kręgosłupa i osób starszych. Jeśli preferujesz jednak łóżko niższe, również dopasujemy je do Twoich potrzeb.

Nogi do łóżka

Mało, który klient zamawiając łózko do swojej sypialni zastanawia się jakie łóżko powinno mieć nogi. Natomiast jest to bardzo ważny element. Kupując łóżko na wysokich nogach możemy bez problemu pod nim posprzątać. Szczególnie ważne jest to dla alergików, aby kurz nie zalegał i można było go na bieżąco usuwać. Jeśli decydujemy się na łóżko z pojemnikiem na pościel, to z kolej powinno idealnie przylegać do podłogi, aby kurz nie miał możliwości dostać się pod spód. Specjaliści z naszej firmy mają taką wiedzę i pomogą wybrać łóżko idealnie dopasowane do potrzeb i preferencji jego właściciela.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze łóżka tapicerowanego?

Wybierając łóżko tapicerowane powinniśmy zwrócić uwagę na kilka elementów. Przede wszystkim z jakich materiałów jest wykonane łóżko. Czy jest to seryjna produkcja, czy łóżko „ręcznej roboty”? Już odpowiadając sobie na to pytanie, wiemy z jakim meblem mamy do czynienia. Urządzając sypialnie w stylu nowoczesnym lub glamour warto zdecydować się na łóżko tapicerowane lub wysokie kontynentalne. Łóżka od Meble-Roberto są wykonane z najwyższej jakości materiałów, na zamówienie naszych klientów. Zwracamy uwagę na wszystkie szczegóły. Doradzimy jakie łóżko do sypialni wybrać i dopasujemy je indywidualnie do potrzeb naszych klientów. Szeroka oferta produkowanych łóżek pozwoli dopasować właściwe do aranżacji Twojej sypialni.

Meble do sypialni

Urządzając sypialnie zadbaj by była komfortowa. To przestrzeń przeznaczona do codziennego relaksu, więc taką funkcję powinna spełniać. Sypialnia to nie tylko wygodne łóżko, ale i praktyczna szafka nocna, na którą można odłożyć telefon, czy książkę, funkcjonalna komoda na pościel, czy doskonale dopasowana i zaprojektowana szafa, aby wszystko było „pod ręką”.  Nasze meble pozwolą stworzyć niepowtarzalne wnętrze zarówno dużej przestronnej sypialni, jak i małej klimatycznej przestrzeni do Twojego wypoczynku.